Буріння свердловин на воду

Компанія ДП “Укрнаукагеоцентр” заснована 1936 року та вже більше 80 років є лідером ринку геології, геодезії,геофізики та супутніх сервісів на території України, успішно використовує накопичений досвід та передові світові технології для вирішення задач замовників. В нашому арсеналі широкий вибір спеціалізованої техніки, від малогабаритных установок до важких машин. Буримо скважини від 25 до 350 метрів з використанням різного устаткування і конструкцій, з застосуванням металічних та пластикових труб діаметром від 90 до 420мм.

Бурові послуги

Буріння свердловин по Україні

Ціни на буріння свердловин

Область  Ø90 Ø110 Ø140 Ø160
Полтавська 300-350 грн 350-400 грн 500-600 грн 600-700 грн
Київська 350 грн 400 грн 600-850 грн 1200-1500 грн

Для того щоб детальніше ознайомитися з цінами по різним регіонам України факторами що впливають на ціноутворення перейдіть на сторінку ціни на буріння свердловин.

 

Основні етапи буріння свердловини

Буріння свердловини – технологічний процес який можно розділити на 3 етапи: підготовка, буріння та облаштування.

Підготовчий етап

Наші спеціалісти виїжджають на місце розташування майбутньої свердловини, для оцінки технічних умов проведення робіт. Оцінюють грунти та глибину залягання водоносних шарів. З урахуванням цих факторів та побажання замовнику ми визначаємо основні характеристики артезіанської свердловини: місце, габарити та тип конструкції.

Буріння свердловини на воду

Після підготовчих робіт обираємо один з методів буріння – шнековий для участків з м’якими грунтами, роторний – для твердих порід чи ударно-канатний з глинистими грунтами. Після завершення буріння скважина промивається доки вода не буде абсолютно чистою, вимірюється дебет та проводиться лабораторний аналіз питної води.

Облаштування свердловини

Кінцевий етап – облаштування і запуск системи. Встановлюється насосне та фільтраційне обладнання, проводяться необхідні підключення .