Буріння свердловин на воду в Чернігові та в Черніговській області


Підприємство  ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР»  здійснює буріння свердловин на воду  охоплюючи всю територію Чернігівської області. За вагомий проміжок часу роботи пробурена значна кількість свердловин і накопичений великий практичний технологічний досвід. Використовуємо професійний підхід до роботи для оптимального  вибору глибини і якісного бурового процесу.

Буріння свердловин в Чернігівській області проводиться методом обертання використовуючи промивну рідину. Для використання маємо у своєму розпорядженні техніку  УГБ-1ВС, УМГБ-3 ШНЕК, УРБ-ЗАЗ .

Ціни на буріння свердловин залежать від декількох факторів. В першу чергу це геологія місцевості, так як для різних типів грунту буде використано різне обладнання, буде різнитися швидкість та продуктивність буріння. Другий фактор за важливістю – глибина та конструкція свердловини. Конструкція може бути однотрубною – поширений варіант серед власників приватних будинків, двотрубною – якщо потрібно збільшити глибину скважини та трьохтрубною – для промислових об’єктів. 

Третій фактор – тип та діаметр труб що використовуються. Пластикові діаметром 125, 140 та 160мм , легкі та тривкі до корозії. Металічні діаметром 108 , 127 та 133 мм – міцні та стійкі до заморозків. Металокераміка – міцна та стійка до корозії за рахунок покриття емаллю. Більш детально проконсультувати та підібрати обладнання для ваших потреб зможуть наші менеджери. 

Ціни на буріння свердловин пластиковими трубами
Область / Ø Ø90 Ø110 Ø140 Ø160
Чернігівська  –  –  –  –
Ціни на буріння свердловин металічними трубами
Область / Ø Ø90 Ø110 Ø140 Ø160
Чернігівська  –  –  –  –

Зв'язатися з нами