Буріння промислових свердловин на воду


 Буріння промислових артезіанських свердловин необхідно при потребах замовника у великих об’ємах води, тож буде актуально для сільгосппідприємств, садівництв та фермерських господарств, об’єктів промисловості та житлових комплексів. Промислові свердловини вирізняються великою продуктивністю, яка досягається за рахунок глибини буріння та діаметру труб що використовуються

 

Характеристика промислової свердловини:

  •  глибина від 35 до 300 метрів
  • срок експлуатацію до 30 років
  • продуктивність 300м3 води на добу.

Способи буріння промислових свердловин

Вибір технології в кожному конкретному випадку залежить від місця та глибини залягання водоносного пласту, та показників аналізу грунтів в місці розташування майбутньої свердловини. Для м’яких порід та глибини залягання не більше 50 метрів підійде шнековий метод буріння. Для твердих порід та буріння на великих глибинах буде використано роторний метод, для якого використовується вишка з буровим снарядом. 

Вартість робіт

Ціни на буріння промислових свердловин залежать від великої кількості факторів: властивості грунту, глибина, діаметр труб, особливості конструкції та обладнання для буріння. Тож для для точної оцінки вартості робіт нашим менеджерам потрібно буде провести індивідуальні розрахунки. 

Зв'язатися з нами