Дозвіл на буріння свердловини


Підприємство надає послуги з :

– оформлення та супровід комплекту документів для одержання дозволу на спецводокористування;
– розрахунок потреби у воді;
– продовження дозволів на спеціальне водокористування.

Згіно ст.48 Водного Кодексу України: Спеціальне водокористування – це забір води з водних об’єктів із застосуванням споруд або технічних пристроїв, використання води та скидання забруднюючих речовин у водні об’єкти, включаючи забір води та скидання забруднюючих речовин із зворотними водами із застосуванням каналів.
Далі цим же Кодексом чітко прописано, що спеціальне водокористування здійснюється лище за наявності дозволу.

Дозвіл на спеціальне водокористування – це документ, який встановлює ліміт (граничний обсяг) використання води.

У дозволі на спеціальне водокористування встановлюються

  • ліміт забору води;
  • ліміт використання води;
  • ліміт скидання забруднюючих речовин.

Відповідно до частини 3 ст. 48 Водного кодексу України дозвіл на спеціальне водокористування не потрібен якщо забір та/або використання води не перевищує 5 кубічних метрів на добу, крім тієї, що використовується для виробництва (входить до складу) напоїв та фасованої питної води

Забір води без дозволу на спецводокористування тягне за собою накладення штрафів, нарахування збитків (часто у дуже суттєвих розмірах), може призвести до прийняття постанови про призупинення діяльності підприємства пов’язаної із забором або скидом вод, а також до відкриття карних справ.

            Водокористувачами, які здійснюють спеціальне водокористування можуть бути як юридичні, так і фізичні особи, що здійснюють його для задоволення своїх власних потреб, для задоволення питних потреб населення, промислових, сільськогосподарських, транспортних та інших цілей. Видача дозволу на спеціальне водокористування здійснюється за клопотанням водокористувача з обов’язковим обґрунтуванням потреби у воді.

Зв'язатися з нами