З 21 річницею з дня створення Національної акціонерної компанії «Надра України»!

У цей урочистий день, маю честь від ДП «Укрнаукагеоцентр», та себе особисто привітати Вас з 21 річницею з дня створення Національної акціонерної компанії «Надра України»! Вітаю тих, хто став частиною команди в цьому році, тих, хто відзначає ці свята кілька років, і тих, хто стояв біля витоків та докладав усіх зусиль для її розвитку. Для людини це та дата, з якої вона стає повністю повноправним і самостійним членом суспільства. Для великої компанії цей вік начебто і невеликий, але згадаємо, що перші її паростки з’явились ще у далекому 1938 році, коли було відкрито перше родовище вуглеводнів на теренах східної України. Підприємствами, що нині входять до складу компанії, було відкрито більшість родовищ нафти і газу в Україні, значна кількість родовищ рудних і нерудних корисних копалин. В час розквіту підприємствами бурилось сотні тисяч метрів глибоких свердловин, працювали тисячі і десятки тисяч працівників. Нажаль, з кінця минулого століття почався занепад геологічної галузі. Саме з метою запобігання остаточного розвалу галузі і була створена НАК «Надра України». Компанія встояла в кризові роки і тепер з кожним роком тільки «набирає обертів». «Надра України» та її дочірні підприємства виконують значний обсяг робіт з аналізу, узагальнення та переінтерпретації геологорозвідувальних робіт минулих років, надають широкий спектр послуг з геологічних, лабораторних і дослідницьких робіт, ініціюють та проводять зустрічі з провідними світовими компаніями з метою залучення інвестицій в геологорозвідувальну галузь, створюють найбільше в Україні сховище геологічного та кернового матеріалу, співпрацюють з провідними організаціями галузі – «Укргазвидобування», «Нафтогаз України», «Бурісма», Smart Energy, ДТЕК «Нафтогаз» та іншими підприємствами.

Досвід, компетентність і високий професіоналізм працівників Компанії дають їй змогу бути провідною організацією у геологорозвідувальній галузі.

Вітаючи колектив НАК «Надра України», хочу побажати усім віри в себе і радісне майбутнє, здоров’я і щастя в родинах, нових звершень та успіхів у всіх Ваших справах та починаннях!

Т. в. о. генерального директора ДП «Укрнаукагеоцентр»    Євген Кравчук