Відбувся X Міжнародний галузевий форум

            6-7 вересня 2023 року в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся X Міжнародний галузевий форум. Головне гасло заходу «Енергетична безпека — головний пріоритет розвитку нафтогазової галузі України». У форумі взяли участь понад 150 представників провідних нафтогазовидобувних, бурових і сервісних компаній, науковців та управлінців.

          Від ДП «Укрнаукагеоцентр» ПрАТ «НАК «Надра України»   у форумі брали участь Касян Валентин – генеральний директор підприємства та Голуб Олег – заступник генерального директора з технічних питань, головний інженер.

          Спікером виступив  Голуб Олег. В своїй доповіді Олег презентував дії підприємства ДП «Укрнукагеоцентр» на шляху технологічного переоснащення: придбання нового бурового обладнання та відновлення ліквідованих свердловин пробурених ДП «Полтаванафтогазгеологія». Перспективи роботи, залучення у нові проекти і набуття та розвиток професійних зв’язків стосовно співпраці.

          Учасниками форуму були обговорені проблеми України  та нафтогазової галузі, що виникли внаслідок агресії російської федерації, шляхи вирішення та результати спільної діяльності фахової громадськості щодо захисту галузі. Головні напрями подальших спільних дій по зміцненню національної економіки, забезпеченню стабільності та незалежності у сфері енергетики. Тільки об’єднавшись, ми зможемо наблизити нашу перемогу!