«Укрнаукагеоцентр» долучився до Східноєвропейської конференції SPE з геології та розробки

23-24 листопада фахівці ДП «Укрнаукагеоцентр» взяли участь у  Східноєвропейській конференції  SPE  з геології та розробки, яка відбулася у  Києві. Учасники зустрічі обговорили розкриття нового ресурсного потенціалу Східної Європи та Чорного моря. Організатором заходу виступив НАК «Нафтогаз України», а ДП «Укрнаукагеоцентр» на заході представляли заступник генерального директора з геології, головний геолог Солодкий В.М. та директор департаменту оцінки запасів та ресурсів Довганич А.В.

У рамках дискусії бели презентовані технічні напрацювання найкращих світових фахівців галузі, нові концепції розвідки, інновації.

«Східна Європа і Чорноморський регіон зосереджує у собі значні ресурси вуглеводнів, а нафтогазовий сектор позитивно впливає на економіку регіону. Зважаючи на те, що економічне макросередовище постійно трансформується, виникає необхідність цілеспрямованого інвестування в інновації та модернізацію галузі. Це дає шанси галузі бути конкурентною, а в перспективі і самостійною», — поділилися думками спеціалісти «Укргеоцентру».

Під час проведення конференції фахівцями підприємства було додатково проведені перемовини із потенційними замовниками щодо виконання геолого-економічної оцінки родовищ нафти і газу по методиці SPE PRMS.