Привітання з Днем Незалежності України.

30 років – кругла дата! Час життєвого світанку, сил і нових досягнень. Час нових відкриттів і незабутніх хвилин радості, яку дарують близькі. Бажаємо насититися життям сповна, зануритися в бездонне море любові та турботи, ласки та уваги. Нехай удача та успіх супроводжують скрізь і в усьому, затишок і тепло панують у твоєму домі та гріють серця люблячих тебе людей – бажають дорогим, близьким людям в цей день.

Що ж побажати в цей день Державі? Звісно, процвітання, звісно, щоб головним пріоритетом для неї, нарешті, став Громадянин України, щоб «в сім’ї вольній, новій» цей Громадянин відчував себе захищеним і потрібним своїй країні, добро добром і віддячиться – коли країна буде любити своїх дітей – тоді і діти будуть вдячні і віддані їй, віддані їй будуть не тільки окремі люди – міста, села, регіони, підприємства.

Наше підприємство створено більше 80 років тому, яке успадкувало з тих часів професіоналізм, відповідальність, відданість справі. І завжди головною задачею його керівництва і трудового колективу було і є сприяння крокам держави по забезпеченню енергонезалежності країни, пошуки нових напрямків збільшення ресурсної бази та видобутку вуглеводнів, збереження і залучення для цих цілей набутого за довгі роки геологічного досвіду і фактичного геологічного матеріалу. Ми, як сервісне підприємство, розширюємо наші пропозиції та пропонуємо замовнику адаптований до кризового стану галузі комплекс послуг, а для утримання на сучасному конкурентному ринку ми постійно працюємо над техніко-технологічним переоснащенням підприємства, залученням новітніх технологій. Ми віримо, що наша праця потрібна Державі.

Напередодні головного свята країни висловлюємо всім громадянам України свої щирі побажання миру, злагоди, добра і здоров’я! Хай наша праця на благо рідної Батьківщини та українського народу завжди буде плідною та натхненою, дарує і задоволення, і добробут. Вітаємо усіх тих, хто своїми діями виконує нашу спільну справу – розбудову сучасної європейської держави – України.
ВІРИМО В УКРАЇНУ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Колектив ДП «Укрнаукагеоцентр»