VII міжнародна науково-практична конференція «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування»

З 29.11.2021р по 01.12.2021р у м. Львів відбулась VII міжнародна науково-практична конференція «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування», організатором якої виступила Державна комісія України по запасах корисних копалин під патронатом Державної служби геології та надр України.

В конференції прийняли участь вітчизняні фахівці різних галузей та представники Білорусі, Казахстану та США, які обговорили питання стратегічних корисних копалин та енергетичної незалежності держави, перехід до зеленої енергетики, декарбонізації, а також впровадження  міжнародних стандартів за системою управління вуглеводневими ресурсами (PRMS).

ДП «Укрнаукагеоцентр» представляв директор департаменту оцінки запасів та ресурсів Довганич А.В., який виступив з доповіддю: «Вплив  первинної геолого-геофізичної інформації та геолого-промислових даних на точність і якість геолого-економічної оцінки родовищ і площ» та прийняв участь у семінарі «Геолого-економічна оцінка запасів і ресурсів вуглеводнів за національною класифікацією та перспективи застосування системи управління вуглеводневими ресурсами (Petroleum Resources Management System – PRMS. В обговоренні також приймали участь перший заступник Голови правління ПрАТ «НАК «Надра України» Паюк С.О., перший заступник голови ДКЗ Григіль В.Г., заступник голови ДКЗ з питань нафти та газу Соболь В.В та інші.