Фахівці «Укрнаукагеоцентр» взяли участь у виставці «Нафта. Газ. Сервіс 2021».

За розпорядженням Голови правління НАК «Надра України» Тараса Кузьмича, дочірнє підприємство «Український геологічний науково-виробничий центр» взяло участь у спеціалізованій виставці «Нафта. Газ. Сервіс 2021». Захід відбувся у Полтаві за підтримки Міністерства енергетики України, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської міської та обласної рад.

ДП «Укрнаукагеоцентр» на чолі з генеральним директором Сергієм Левченком здійснює активну діяльність у переважній більшості процесів функціонування нафтогазового комплексу України. На спеціалізованій виставці «Нафта. Газ. Сервіс 2021» підприємство представило власну експозицію – досягнення та основний перелік послуг, що виконуються його структурними підрозділами.

«Експозиція нашого підприємства презентувала технології та методики проведення газоконденсатних і газогідродинамічних досліджень свердловин, лабораторних досліджень керну, бурового шламу, пластових флюїдів з видачею сертифікатів, моніторингу навколишнього природного середовища на об’єктах нафтогазового комплексу та широку гаму інших технологій та послуг, котрі ми надаємо», — повідомив Сергій Левченко.

У НАК «Надра України» переконані, що ефективна діяльність паливно-енергетичного комплексу є важливою складовою економічного розвитку України. «Енергетична безпека держави залежить від нашої здатності оперативно реагувати на виклики сьогодення, швидко оновлювати системи та підходи до роботи, з метою ефективного використання надр та нарощення мінерально-сировинної бази», — зазначив Тарас Кузьмич.

ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР»