Екскурсія представників збірної артистів України з футболу на ДП «Укрнаукагеоцентр» та благодійний матч на підтримку ЗСУ

         У суботу 20 травня до ДП «Укрнаукагеоцентр» завітали гості – представники збірної артистів України з футболу, які ознайомилися з роботою підприємства. Одним із найцікавіших моментів екскурсії було відвідування керносховища та демонстрація майбутнього проекту будівництва Державного сховища геологічної інформації та кам’яного матеріалу. Гості відвідали наукову лабораторію де спеціалісти проводять дослідження геологічних зразків вуглеводнів та побачили, які проводять аналізи та вимірювання, що встановлюють якість та склад корисних копалин.

          У підсумку, екскурсія на геологічному підприємстві була захоплюючою і надзвичайно пізнавальною для збірної артистів України з футболу, які отримали нові знання та враження про геологію і видобуток вуглеводнів, оцінили важливість цієї галузі у нашому сьогоденні. Гості відзначили професіоналізм фахівців підприємства їх відданість роботі.

         А вже наступного дня на стадіоні «Ворскла» імені О. Бутовського відбувся благодійний матч між збірною артистів України з футболу  та збірною ветеранів ФК «Ворскла» на підтримку 116-тої окремої бригади територіальної оборони. Матч виявився бойовим та результативним. Глядачі отримали задоволення та приємні емоції. Кожен бажаючий може задонатити на підтримку наших воїнів.