ДП «Укрнаукагеоцентр» введено в експлуатацію сучасний універсальний комплексний геофізичний прилад ГЕО-7Г.

В рамках модернізації дочірніх підприємств, яку проводить ПрАТ «НАК «Надра України» за ініціативи голови правління Тараса Кузьмича, у 2021р. ДП «Укрнаукагеоцентр» введено в експлуатацію сучасний універсальний комплексний геофізичний прилад ГЕО-7Г.

Даний прилад при тисках до 1000 кг/см2 та температурах до 150 оС, як в кабельному так і в автономному режимах, проводить реєстрацію даних манометрії, термометрії, радіоактивного каротажа (ГК), локації муфт, термоіндикації, резистивіметрії, вологометрії та витратометрії по газу і рідині. Універсальність приладу полягає у можливості його роботи, як у автономному режимі коли запис здійснюється у блок автономної пам’яті приладу, так і в кабельному режимі де дані за допомогою геофізичного кабелю в онлайн режимі передаються на панель реєстрації.

 

Універсальний комплексний прилад ГЕО-7Г дасть змогу розширити спектр надання послуг з проведення геофізичних досліджень, зокрема при кореляції глибин за допомогою модуля гама-каротажу, прив’язці по стовбуру свердловини перфораторів, пакерів, муфт, башмака НКТ та іншого глибинного обладнання за допомогою локатору муфт, визначення інтервалу та характеру припливу флюїдів та їх дебіту. Додатково буде можливість здійснювати контроль технічного стану свердловини» – зазначив Тарас Кузьмич.

Завдяки наявності автономного режиму вирішується питання проведення геофізичних досліджень у похило-скерованих та горизонтальних свердловинах, при виконанні СПО з використанням колтюбінгової установки, свердловинного трактора, тощо.

ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР»